Poznaj Koczi Karmi

Koczi – Marta Kocikowska, główna autorka i pomysłodawczyni Koczi Karmi, swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w barach i pubach, jak wielkich korporacjach. Od lat związana z kulturą i sztuką, kocha aktywne życie, psy, a przede wszystkim gotowanie i jedzenie. I tym oraz pisaniem głównie zajmuje się na co dzień. 
Koczi Karmi powstało przede wszystkim z pasji do jedzenia i zamiłowania do pisania. Ale także z troski o zdrowie, dobre samopoczucie, chęci rozwoju, zdobywania wiedzy o tym, co pyszne i zdrowe. 
Kolejnym etapem było powstanie marki Mikser wraz z Anną Lech, która odpowiada za część organizacyjną i wizualną przedsięwzięcia. Współpracuje z przemysłem muzycznym, jest także specjalistką od brandingu, prywatnie eko mama. Mikser zajmuje się przygotowaniem cateringu i organizacją imprez. Naszą misją jest przygotowywanie posiłków i przyjęć na różne okazje. Korzystamy z produktów ze sprawdzonych, lokalnych źródeł oraz od ekologicznych dostawców z całego świata. Najbardziej zależy nam na jakości przygotowanych potraw, wiadomym pochodzeniu ich składników oraz świeżości i wspaniałym smaku.
Organizujemy przyjęcia jak również dostarczamy zdrowy catering na eventy, plany zdjęciowe, pikniki i poczęstunki związane z różnymi uroczystościami okolicznościowymi. Oprócz tego podróżujemy, uwielbiamy pikniki i spotkania z przyjaciółmi.
I tak właśnie płynie nam życie. Bardzo fajne zresztą!
Współpraca: info@koczikarmi.pl
Catering: info@mikserstudio.pl oraz Facebook MikserStudio
Eko, zdrowo, pysznie i od serca. Połączenie dobrego smaku i wysokiej jakości w ekologicznym wydaniu!
Koczki Karmi Catering Przyjęcia okolicznościowe Garden Party